Werken waar anderen vakantie vieren
Midden in de duinen, naast het zwemmeer van Hee, ligt Camping De Kooi: een ANWB Charme-camping met eetcafé. In het seizoen bruist het hier van ontbijt tot borrel en werk je in een hecht team op één van de mooiste plekken van de Wadden.
Camping de Kooi is een prachtige camping, gelegen midden op het eiland Terschelling, tussen de leuke uitgaansdorpjes West en Midsland in. Het Noordzeestrand is nog geen 15 minuten fietsen.
Camping De Kooi ligt tussen West-Terschelling en Midsland, tegen natuurgebied De Kooibosjes en aan de voet van het Arjensduin. Je werkt letterlijk tussen bos en duin, met goede voorzieningen (sanitair, wasserette) en ons eigen eetcafé in de voormalige boerderij.
Wil je nog weten over ons en onze camnping? Kijk dan ook eens op campingdekooi.nl.
Naast de dagelijkse afwisselende werkzaamheden is er meer dan genoeg vertier. Zoals we hier op de Kooi zeggen: ‘Never a dull moment’.
Het hoogseizoen loopt grofweg april t/m eind augustus, met piek rond Oerol (juni) en de zomervakantie (±10 juli t/m eind augustus). Periodes en uren in overleg, er is veel maatwerk mogelijk.
Kom jij werken op Terschelling? Wij zoeken personeel voor het seizoen, de zomer en voor vast!
Welke periode zoeken jullie mensen?
Tussen eind april en eind augustus, met piekweken rond Oerol en de zomervakantie. Korter/langer kan in overleg.
Is er huisvesting?
Ja, gratis huisvesting is beschikbaar voor seizoensmedewerkers; we bespreken type en periode samen.
Eten geregeld?
Lunch en diner op werkdagen zijn inbegrepen.
Moet ik ervaring hebben?
Niet altijd. In bediening/keuken kun je ook instromen als je gemotiveerd bent; we leren je veel on-the-job.
Waar ligt De Kooi precies?
In Hee, centraal op Terschelling, 2 km van Midsland en 4,5 km van West-Terschelling; strand en dorpen zijn goed bereikbaar per fiets.