"Dankzij Waddenvacatures vinden we ieder jaar vlot personeel en konden we decampagnes door het grote succes dit seizoen zelfs eerder stoppen. Desamenwerking is prettigen persoonlijk." “Lars get’s the job done.”
“Na jaren met uitzendkrachten te werken waren we aanvankelijk sceptisch over recruitment marketing. Dit seizoen hebben we geen personeelstekort gehad en bovendien aanzienlijk bespaard op onze kosten. De kwaliteit van de kandidaten ligt hoger en het contact is directer, precies wat we zochten.”
Wij maken op deze website gebruik van cookies om het gebruik van deze website en daarbuiten te vergemakkelijken, de prestaties en gebruikerservaring te verbeteren en de relevantie van het aanbod te verhogen. Klik op akkoord om aan te geven dat je instemt met ons privacy statement.